Restauracja Bistro Piotrkowskie

Bistro Piotrkowskie

Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez naszego Szefa Kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.

Od wyśmienitego śniadania, biznesowego lunchu, romantycznej kolacji, po imprezę firmową, przyjęcie rodzinne, komunie, wieczór kawalerski– nasz przestronny lokal jest przystosowany zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań, jak i wystawnych bankietów.

Dla dużych i małych!

Wieczorem, po podróży lub spotkaniu biznesowym… relaks i rozmowy przy drinku…  Zapraszamy do Restauracji Karuzela Smaków gdzie w kameralnej atmosferze barman poleci Państwu szeroki wybór koktajli jak i zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty dań polecanych przez naszego Szefa Kuchni.

Restauracja jest także przyjazna dla najmłodszych Gości, dla których przygotowaliśmy specjalne menu oraz kącik zabaw ze stolikiem z krzesełkami. 

Dbałość o każdy detal przyświeca nam zarówno w wystroju jak i w najwyższej jakości obsługi a wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jest zadowolenie Gości.