Zostań naszym Gościem i skorzystaj z informacji, które mogą Ci się przydać.

Doba hotelowa

Doba hotelowa w  Hotel Trybunalski rozpoczyna się od godziny 15.00, a kończy o godzinie 11.00. Prośbę o przedłużenie doby hotelowej Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.

Śniadanie

Zapraszamy na pożywne, świeże śniadanie do restauracji Karuzeli Smaków. Śniadanie serwowane w tygodniu od godziny 7.00 do 09.30, a w weekendy od 08.00 do 10.30.

Restauracja

Skosztuj wyśmienitych dań naszego Szefa Kuchni i ucztuj z bliskimi, przyjaciółmi, czy partnerami biznesowymi w restauracji hotelowej. Restauracja czynna od godziny 13.00 do 22.00

Kręgielnia

Zrelaksuj się w naszej kręgielni, zapraszamy do gry w kręgle, bilard. Skosztuj różnorodnych drinków i regionalnych piw. Zapraszamy codziennie od godziny 16.00

Internet

W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WI-FI. Korzystaj z internetu bez ograniczeń. W Hotelu znajduje się również punkt dostępu z laptopem, w którym bezpłatnie można sprawdzić potrzebne informacje.

Room Service

Chcesz spożyć posiłek nie schodząc do restauracji? Wybierz danie z karty menu, którą przygotowaliśmy dla Ciebie i zadzwoń na numer 8.

Dzieci

Dzieci do 4 roku życia nocują w pokoju rodziców bez dodatkowych opłat. Na specjalne życzenie udostępniamy bezpłatnie łóżeczko z pościelą. Stolik z kolorowankami znajduje się w restauracji, serwującej także specjalne menu dla dzieci.

Zwierzęta

Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za Twojego pupila wynosi 40 zł / doba.

Parking

Przed hotelem, jak i na jego dziedzińcu znajduje się bezpłatny, monitorowany parking.

Pralnia

Spędzając czas w Hotel Trybunalski masz możliwość odświeżenia swoich ubrań w pralni; atrakcyjne ceny, już od 2 zł.

Bankomat

Najbliższy bankomat znajduję się w okolicach Centrum Przesiadkowego, nieopodal hotelu.