Sala Ustawienie teatralne Ustawienie podkowa Ustawienie szkolne Powierzchnia m2 Wymiary m
Sala konferencyjna 50 20 20 60 5 x 12
Sala konferencyjna 60 30 30 72 6 x 12
VIP Room 15 10 10 18 3 x 10

Menu konferencyjne

Wspólny posiłek to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów zawodowych i towarzyskich czy poznania pracowników z innych filii danej firmy.

Restauracja Karuzela Smaków przygotuje wyśmienitą oprawę każdego spotkania, obiad, wykwintna kolacja przy stole, bufet szwedzki oraz przekąski finger food. Doradzimy jak skomponować menu, by smakiem, zapachem i pięknie udekorowanymi potrawami sprawić, by Państwa Goście czuli się niepowtarzalnie, a niezapomniana atmosfera zapewniła miłe i gościnne wyobrażenie o Państwa Firmie.
Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania kulinarne i organizacyjne.
Nasze menu oparte jest na klasycznych potrawach kuchni europejskiej. Bardzo często wzbogacamy je sezonowymi pozycjami, które przygotowywane są ze świeżych produktów przywożonych przez lokalnych dostawców.

Chętnie prześlemy Państwu nasze propozycję.

Prosimy o kontakt z działem marketingu i sprzedaży pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dział marketingu i sprzedaży:
kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
telefon: 690 815 915 lub 44 647 87 80.

Oferta dla grup

W naszym Obiekcie z przyjemnością gościmy grupy zorganizowane. U nas mogą zorganizować Państwo między innymi: firmowe imprezy integracyjne, przyjęcia imieninowe i urodzinowe, przyjęcia komunijne, chrzest, urodziny dziecka, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i wiele innych uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego możemy spełnić każde oczekiwanie klienta. Nieustannie udoskonalamy swoją pracę, a bazując na zdobytym już doświadczeniu, gwarantujemy, że dopniemy wszystko na ostatni guzik, a Państwo wraz z całą grupą będą mogli się cieszyć niezapomnianymi chwilami w Hotelu Trybunalskim, Bistro Piotrkowskie (tutaj zrobić przekierowanie) oraz Avocado Bowling Club (tutaj zrobić przekierowanie) Obiekt wyróżnia położenie, jesteśmy w centrum Piotrkowa, zaledwie kilkaset metrów od dworca kolejowego oraz PKS.

  • Ilość miejsc noclegowych (58 pokoi)
  • Ilość miejsc parkingowych 60 oraz drugi parking 15 (bezpłatne dla klientów)
  • 3 sale konferencyjne (duży wybór przerw kawowych)

kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 690 815 915

Nasza oferta

Sale Konferencyjne

Restauracja

Kręgielnia

Spotkanie
biznesowe?
Tylko Tu!

Więcej
smaku
i zabawy!

Nasze pokoje

Pokoje Standard

Wygodne i komfortowe Pokoje typu Standard

już od

PLN 185

Pokoje Superior

Wygodne i komfortowe Pokoje typu Superior

już od

PLN 260

Apartamenty

Wygodne i komfortowe Pokoje typu Apartament

już od

PLN 330